Prieš 34 metus Mažajame ąžuolyne atidaryti bibliotekos rūmai nuo rugsėjo 1 d. užsivėrė rekonstrukcijai. Rugsėjo 16 d. skaitytojai, kolegos, partneriai, miestiečiai ir žiniasklaidos atstovai susirinko į simbolinę bibliotekos perkraustymo akciją! 

Akcijos metu apie vieno kilometro atstumu sustojusia žmonių grandine iš rankų į rankas perdavėme kelis šimtus knygų. Perkraustymo akcijoje iš viso dalyvavo apie 250 žmonių. Dėkojame atvykusiems bičiuliams: Karaliaus Mindaugo profesinio rengimo centro studentams kartu su profesijos mokytoju Gintautu Deksniu, Kauno Aleksandro Puškino gimnazijos auklėtiniams ir mokytojoms, Generolo P. Plechavičiaus kadetų licėjaus auklėtiniams, socialinės globos centro „Vija“ atstovams ir visiems susirinkusiems!

Akcijos metu ir po jos dalyvius džiugino „The Honkin'Dudes Brass Band“ melodijos.

Nuo šių metų rugsėjo 1 d. bibliotekos pastatas Radastų g. 2 užvertas 730 dienų truksiančiai rekonstrukcijai. Bibliotekos perkraustymas užtruko 16 mėnesių, 600 tūkst. leidinių perkelta į patalpas K. Donelaičio g. 8. 1,1 mln. dokumentų liko saugyklose Radastų g. 2. Rekonstrukcijos metu leidiniai bus išduodami nauja tvarka.

Sugrįžtame į praeitį, kad pasitiktume modernesnę ateitį!


Norėdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti. Daugiau apie slapukus.