2021 m. rugsėjo 11 d., šeštadienį, 11 val. kviečiame tėvelius, globėjus, senelius ir visus, kuriems įdomi vaikų psichologija, į nemokamą „Paramos vaikams centro“ psichologės Ingos Norkutės-Mueck paskaitą „Vaikų lytiškumas“. Renginys vyks adresu K. Donelaičio g. 8 (3 aukšto salėje).

„Lytiškumo tema yra neišvengiama auginant vaiką – vienaip ar kitaip ja kasdien kalbamės su savo vaiku, tačiau, ar pastebime, ką būtent sakome ir kokį vaizdą apie kūną, save patį, santykius ir pasaulį jam / jai formuojame? Paskaitoje bus priminta, kas yra lytiškumas ir seksualumas vaiko raidoje apskritai, ką svarbu apie save ir kitus žinoti augančiam vaikui ir kokį vaidmenį šiame kasdieniame švietime atlieka ar gali atlikti tėvai“, – paskaitos turinį komentuoja Inga Norkutė-Mueck.

Psichologė Inga Norkutė-Mueck veda mokymus socialiniams darbuotojams, psichologams, tėvams ir pedagogams, konsultuoja vaikus ir jų tėvus, veda supervizijas socialiniams darbuotojams, įgyvendina nacionalinius ir tarptautinius projektus apie smurto prieš vaikus prevenciją ir vaikų sveikimą po traumos. Psichologė yra Lietuvos psichoanalizės draugijos narė kandidatė, kelia kvalifikaciją podiplominėse vaikų ir paauglių psichodinaminės psichoterapijos studijose.

Būtina registracija. Registracijos forma.

Bibliotekoje renginio metu vyresniems kaip 6 m. lankytojams būtina dėvėti apsauginę veido kaukę.

Renginio metu bus fotografuojama ir/ar filmuojama, todėl informuojame, kad galite būti matomi renginio nuotraukose ar vaizdo įrašuose, kurie gali būti paskelbti įvairiose medijos priemonėse.

Projektą iš dalies finansuoja: 

logo

Projektą remia:

init logo

Projekto partneris:

maironio muziejus logo


Norėdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti. Daugiau apie slapukus.