Skaitytojai, atvykę į Kauno apskrities viešąją biblioteką, gali nemokamai pasistatyti automobilį vietose prie bibliotekos pastato Lydos g. 2 (prie Vaikų literatūros skyriaus).

Pasistatę automobilį, užsukite į Vaikų literatūros skyrių pasiimti leidimą. Daugiau informacijos teiraukitės bibliotekos darbuotojų.

Skaitymo skatinimo akcija „Vasara su knyga“ šiemet pasiekė skaitymo rekordą. Lietuvos viešosios bibliotekos įkvėpti knygų magijos šią vasarą suviliojo per 30 000 žmonių.

Vasarai pasibaigus sugrįžtame prie įprasto darbo laiko:

I–V 09.00–20.00

VI 10.00–17.00

Stereotipiškai į biblioteką dažnai žvelgiama kaip į vietą, kur gali pasiskolinti knygas arba apsilankyti knygos pristatyme. Tačiau iš tiesų Kauno apskrities viešoji biblioteka yra kur kas daugiau nei tik knygų saugojimo vieta. Tai kultūros ir mokslo židinys, kur kiekvienas gali ne tik atrasti, bet ir išreikšti save.

Šiandien apie bibliotekos renginius kalbamės su kultūrinės veiklos organizatore Kristina Vainiute.

Šiandien rubrikoje „Modernizuotos bibliotekos link!“ dalijamės atnaujinamo bibliotekos eksterjero vaizdais. Per ilgą laiką nuo drėgmės ir šalčio susidėvėjęs fasadas vasaros metu buvo šiltinamas ir dengiamas plytų spalvą ir raštą atkartojančiomis natūraliomis medžiagomis, išlaikant pastato vizitine kortele tapusį raudonų plytų mūrą.

Jūsų patogumui jau nuo šiandien pradeda veikti knygomatas, stovintis prie bibliotekos K. Donelaičio g. 8 / Lydos g. 2. Kviečiame užsisakyti norimus leidinius ir juos atsiimti Jums patogiausiame knygomate bet kuriuo jums patogiu paros metu.

Norėdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti. Daugiau apie slapukus.