• Grafinio paveiksliuko kūrimas su nemokama kūrybine programa

  2023 m. lapkričio 28 d.
  10:00 val.

  Kviečiame dalyvauti skaitmeninio raštingumo mokymuose lapkričio mėnesį

  Lapkritis – puikus mėnuo išmokti ką nors nauja!

  E. prekyba: apsipirk ir atsiskaityk sumaniai

  Lapkričio 14 d. 10–13 val.

  Viso pasaulio pirkėjai su nekantrumu laukia lapkričio pabaigos, kai prasideda didieji išpardavimai – galimybė apsipirkti palankiausiomis kainomis ir pasiruošti didžiosioms metų šventėms be streso. Užsukite į bibliotekoje organizuojamus mokymus ir sužinokite, kaip pirkti, atsiskaityti internetu už prekes (paslaugas). Parodysime, kaip atpažinti patikimas el. parduotuvių svetaines, supažindinsime su saugaus pirkimo internetu taisyklėmis, sužinosite, kokias pirkėjai turi teises ir kas jas gina. Sužinosite apie daiktų (paslaugų) pirkimą ir pardavimą naudojant skelbimų svetaines ir soc. tinklus. Pasiruoškite didžiosioms metų šventėms neišeidami iš namų.

  MS Excel nauda ir galimybės

  Lapkričio 15 d. 10–12 val.

  Aptarsime pagrindines skaičiuoklės galimybes, kurias galima pritaikyti asmeninėje ir profesinėje veikloje. Lentelių sudarymas ir formatavimas; duomenų įvedimas ir redagavimas; nesudėtingi skaičiavimai: formulės ir funkcijos, rikiavimas; diagramų rengimas.

  „Google“ žemėlapiai: kaip sukurti ir bendrinti maršrutą

  Lapkričio 15 d. 14–15.30 val.

  Mokymų metu susipažinsime su Google žemėlapių paieškos galimybėmis bei kelionės maršruto kūrimo ypatumais. Ateik ir sužinok, kaip sukurti savo kelionės maršrutą!

  Paieška KAVB el. kataloge ir prenumeruojamose duomenų bazėse bei kituose elektroniniuose šaltiniuose

  Lapkričio 16 d. 14–15.30 val.

  Sužinosite, kaip užsisakyti, rezervuoti ar pratęsti leidinio skolinimosi laiką, kaip jungtis prie bibliotekos prenumeruojamų užsienio mokslinių duomenų bazių iš namų ar savo išmaniaisiais įrenginiais.

  Laisvos prieigos interneto šaltiniai: mokslui ir laisvalaikiui

  Lapkričio 21 d. 10–12 val.

  Susipažinsite su atviros prieigos informacijos paieškos šaltiniais, atviraisiais mokymosi ištekliais, įgysite paieškos žinių ir praktinių gebėjimų ieškant informacijos mokslui ir laisvalaikiui atviros prieigos informacijos šaltiniuose internete.

  Grafinio paveiksliuko kūrimas su nemokama kūrybine programa

  Lapkričio 28 d. 10–13 val.

  Artėja vienos gražiausių ir laukiamiausių metų švenčių. Norite nustebinti savo artimą? Ateikite į mokymus, kuriuose sukursite šventinį įgarsintą sveikinimo atviruką. Mokymų metu naudosime nemokama kūrybine programa Adobe Express.

  Naudingos ir įdomios mobilios programėlės laisvalaikiui. Grupė užpildyta; registracija sustabdyta.

  Lapkričio 28 d. 14–15.30 val.

  Mokymų metu sužinosite, kur galima legaliai klausytis muzikos, žiūrėti filmus, skaityti el. knygas bei dar daugiau naudingų nuorodų ir mobiliųjų programėlių, kurios gali praversti laisvalaikiui.

  Būtina išankstinė registracija. Mokymuose dalyvių skaičius ribotas; nesusirinkus reikiamam dalyvių skaičiui, mokymai bus atšaukti. Dalyvauti gali tik iš anksto registruoti dalyviai.


  Registruotis galite:
  • telefonu: (8 37) 32 42 59
  • el. paštu: n.stonkiene@kvb.lt
  • Registracijos forma: >>>

  Kilus klausimų kreipkitės el. paštu n.stonkiene@kvb.lt.


  Auditoriniai mokymai vyks Kauno apskrities viešosios bibliotekos mokymų klasėje, K. Donelaičio g. 8, Kaunas.

Norėdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti. Daugiau apie slapukus.