• Gydytojo psichoterapeuto Eugenijaus Laurinaičio knygos ,,Žuvis vandenyje" pristatymas

  2023 m. lapkričio 23 d.
  18:00 val.
  K. Donelaičio g. 8. Renginių erdvė III a., Kaunas

  Psichoterapeuto prof. dr. Eugenijaus Laurinaičio knygos „Žuvis vandenyje“ pristatymas

  Kauno apskrities viešoji biblioteka visus kviečia į neeilinį susitikimą su ypatingu žmogumi, daugiau nei keturiasdešimt metų populiarinančiu psichinės sveikatos temas. Lapkričio 23 d. 18 val. bibliotekoje (K. Donelaičio g. 8) pristatysime naujausią dr. Eugenijaus Laurinaičio knygą „Žuvis vandenyje“. Knygos sudarytoja – Meilė Jančorienė.

  Gydytojas psichiatras, psichoterapeutas, lektorius prof. dr. Eugenijus Laurinaitis vesdamas skaitytoją per visus žmogaus gyvenimo etapus, pateikia išsamią bendravimo abėcėlę, kad nardydami it žuvys būtume sąmoningi ir atidūs, pažintume vandenis, po kuriuos plaukiojame: ar jie skaidrūs, auginantys ir teikiantis laimės? O jei žalingi ar sekinantys? Tegu knyga apie sklandų bendravimą įkvepia mus naujam žvilgsniui apie komunikacijos dėsnius, spragas bei intencijas mūsų kasdieniam bendravimui tarpusavyje.

  Eugenijus Laurinaitis – gydytojas psichiatras, psichoterapeutas, mokslinių bei populiarių straipsnių ir knygų autorius ir sudarytojas, psichoterapijos mokslo ir praktikos populiarintojas. Nuo 2023 m. VU partnerystės profesorius, M. Romerio universiteto profesorius, psichoterapijos dėstytojas, lektorius, Lietuvos psichoterapijos draugijos prezidentas, Europos psichoterapijos asociacijos (EAP) valdybos narys. 2013–2015 m. – EAP prezidentas, nuo 2015 m. – EAP generalinio sekretoriaus pavaduotojas. 2017–2023 m. – EAP generalinis sekretorius, nuo 2023 m. – EAP garbės narys.

  Renginio metu bus fotografuojama ir / ar filmuojama, todėl jūs galite būti matomi renginio nuotraukose ar vaizdo įrašuose, kurie gali būti paskelbti įvairiose medijos priemonėse.

Norėdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti. Daugiau apie slapukus.