• Sveikatos valanda su šiaurietišku ėjimu Žaliakalnyje

  2022 m. rugpjūčio 31 d. - 2022 m. rugsėjo 28 d.
  17 val.
  Kauno apskrities viešoji biblioteka, Aguonų/Radastų g. sankryža

  Liepos mėnesį sulaukus didžiulio susidomėjimo šiaurietišku ėjimu, kviečiame jus ir toliau jungtis į tęstines Šiaurietiško ėjimo treniruotes su judesio specialiste, bei sveikatingumo instruktore Ilma.

  Veiklos pritaikytos ir naujokams, ir pažengusiems. Šiaurietiškas lazdas treniruočių metu duodame vietoje.

  Pradedančiuosius ir tiesiog besidominčius sveikatos temomis kviečiame atvykti nuo 17.00 val.

  Susitikimo vieta – Žaliakalnis, Aguonų – Radastų gatvių sankryža.

  REGISTRACIJA

  Rugpjūčio 31 d. 17 val. 

  Rugsėjo 7 d. 17 val. 

  Rugsėjo 14 d. 17 val. 

  Rugsėjo 21 d. 17 val.

  Rugsėjo 28 d. 17 val. perkelta į spalio 5-ą dieną. 

  Plačiau apie instruktorę

  Ilma Sodonienė, judesio specialistė, asmeninė trenerė, sveikatingumo instruktorė.

  • Šiaurietiško ėjimo pamokos, funkcinės ir kardio treniruotės gryname ore. Šiaurietišką ėjimą praktikuoju jau 13 metų. Pamilau šią fizinio aktyvumo rūšį „iš pirmo žvilgsnio“. Šie užsiėmimai, tai ne tik žygiai su šiaurietiškomis lazdomis, bet priklausomai nuo klientų norų ir tikslų – organizuojamos įvairios grupinės treniruotės gamtoje, meditaciniai ėjimai, gamtojautos praktikos, asmeninės kardio ir funkcinės treniruotės.
  • Sveikatingumo pamokos. Testavimas ir asmeninės treniruotės. Kaip mes kvėpuojame, sėdime, stovime ir einame – nuo to priklauso mūsų fizinė ir psichinė sveikata. Kaip mes išeiname iš balanso ir kaip į jį sugrįžti. Streso įtaka ir antistresinės praktikos. Akcentas teisingam kvėpavimui, laikysenai, stuburo sveikatai, taisyklingam judesiui ir atsipalaidavimui.
  • Jogalates užsiėmimai. Su jogos praktika jau 8 metai. Tai sudėtinga, visas gyvenimo sritis apimanti sistema, dažnai pradžioje šiuolaikiniam žmogui būna per sudėtinga. Todėl „gimė“ jogalates, kaip paruošiamieji užsiėmimai jogai ir apskritai sveikesniam gyvenimui. Tinkamas pasirinkimas dar nebandžiusiems jogos, tiek pradedantiesiems, tiek ir pažengusiesiems. Joga + Pilates + Kvėpavimas + Relaksacija. Judesys išplaukiantis iš judesio - raumenų stiprinimas derinamas su tempimu ir atsipalaidavimu. Viskas apjungiama suderintu kvėpavimu.
  • Konsultavimas mitybos ir sveikos gyvensenos klausimais. Kaip žinome – nėra vienos teisingos mitybos ir gyvensenos, tačiau yra bendros tendencijos, pritaikomos konkrečiam žmogui. Pokalbių apie kliento įpročius, mąstymą ir gyvenimo būdą metu, stengiamės kartu atrasti būtent jam tinkančias taisykles.

Norėdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti. Daugiau apie slapukus.