• Kūrybinės dirbtuvės „Dada: tarp poezijos ir muzikos“

  2022 m. rugpjūčio 25 d.
  17.45 val.
  Edukacijų erdvė, 201 k.

  Ar kada nors teko girdėti apie XX amžiaus antrajame dešimtmetyje susikūrusį (anti)meninį judėjimą – dadaizmą? Nors dėl nekonvencinės meninės raiškos ir filosofijos plačiajai visuomenei šis meninis judėjimas ne visada atrodė patrauklus ir suprantamas, jo įtaka skirtingoms meno srovėms, grafiniam dizainui, muzikai, literatūrai ir šiuolaikinei popkultūrai yra nenuginčijama.
   
  Edukacija-kūrybinėmis dirbtuvėmis „Dada: tarp poezijos ir muzikos“ kviečiame susipažinti su dadaistų naudotomis kūrybinėmis praktikomis, kvestionuoti menininko laikyseną ir taikomas menines praktikas realybės akivaizdoje. Jei tau artima „pasidaryk pats“ filosofija, norėtum išmėginti bendrakūrybos procesą ir pakartotinai panaudojant medžiagas kurti meną – lauksime tavęs bibliotekos Edukacijų erdvėje (201 k.).
  Registracija į edukaciją-kūrybines dirbtuves: https://forms.gle/jC7Na56RWyeRsuEaA
  Edukacija-kūrybinės dirbtuvės „Dada: tarp poezijos ir muzikos“ vyks projekto „Erdvė reikštis“ uždaromojo renginio kontekste. Daugiau informacijos apie renginio dalyvius bei jo metu vyksiančias kūrybines dirbtuves: https://bit.ly/3JkviwQ
  „Erdvė reikštis“ baigiamasis renginys Facebook: https://fb.me/e/3yavrOTkR
   

Norėdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti. Daugiau apie slapukus.