• Evelinos Stepšytės kūrybinių darbų paroda „Vidinė oro erdvė“

  2022 m. rugpjūčio 16 d. - 2022 m. rugpjūčio 23 d.
  17.30 val.
  Kauno apskrities viešoji biblioteka, K. Donelaičio g. 8

  Kauno apskrities viešoji biblioteka rugpjūčio 16 d. 17.30 val. kviečia į Evelinos Stepšytės kūrybinių darbų parodos „Vidinė oro erdvė“ atidarymą. Paroda veiks nuo rugpjūčio 16 dienos iki 23 dienos.

  Evelina dalijasi: „Einu takučiais, apsupta įvairiaspalvių gėlių, žaliausių krūmų ir medžių. Aplinka tokia graži ir savotiškai užburianti. Tačiau vidinis pasaulis šįkart užima sostą ir mintys nė nežada trauktis. „Kas aš?“, „Kas žmogus šiame pasaulyje?“ – šie ir panašūs klausimai mane vis lydi, kad ir kur bebūčiau pasaulyje, kad ir ką bedaryčiau. „Vidus... Išorė... Kur ta riba, atskirianti vieną nuo kito? O gal nėra atskirties? Gal viskas taip persipynę, kad nė nesimato tų plonyčių gijų..?“ – postringauju sau. Išties, juk neįsivaizduojame gyvenimo be kasdienių minčių, jausmų, emocijų. Visa tai sukasi it vidinis filmas, paremtas išorinių patirčių. Kaip ir vidinės projekcijos iškeliamos į dienos šviesą. Taip ir gyveni sau žmogus tarp skirtingų realybių, suvokimų, patyrimų. Šįkart kviečiu patyrinėti vidinę oro erdvę per skirtingas fotografijas, įamžintas įvairiose pasaulio vietose. Nes nesvarbu, kur bebūtume, niekur nepabėgsime nuo savo vidinio gyvenimo. Vidinis ir išorinis pasaulis – vienas nuo kito neatsiejamas. Tad žvelgiant į nuotraukas kviečiu pasižvalgyti po savą vidų. Užmegzti pokalbį su savimi ir leistis į dar nepažintą vidinę kelionę, kur fotografijos – galimybė nukeliauti giliau.“

  Atidarymo metu kalbinsime kūrėją Eveliną, apžvelgsime bibliotekos erdvėse eksponuojamus darbus bei klausysimės Yurei prie DJ pulto.

   

  Bibliotekos savanorė Gerta Stanionytė susitiko su Evelina ir trumpai ją pakalbino apie jo kuriamas vizualizacijas, kūrybos procesą bei įkvėpimą kurti. Kviečiame skaityti!

Norėdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti. Daugiau apie slapukus.