• BIBLIOZAURAS. Kūrybinio rašymo dirbtuvės su Sandra Bernotaite

  2022 m. kovo 17 d.
  18 val.
  Kauno apskrities viešoji biblioteka, K. Donelaičio g. 8, III a. salė

  Kviečiame pradedančius ir pažengusius kūrėjus į trijų dalių rašymo dirbtuves, kurių metu pažadinsime aktyviąją vaizduotę ir pasinersime į šaltinį, iš kurio gimsta ne tik senieji, bet ir šiuolaikiniai mitai. Šių dirbtuvių potemė – siaubo žanro istorijos.

  Mitai su mumis jau nuo senovės – jų autorystė priklauso kolektyvinei pasąmonei, jų perteikiama išmintis peržengia laiką ir nepraranda paveikumo. Tai siužetai, kurie mums padeda matyti tvarkingas ir prasmingas konsteliacijas pasaulio chaose. 

  Kūrybinio rašymo dirbtuvės yra Kaunas – Europos kultūros sostinė 2022 programos dalis, jų rezultatas – balandžio mėnesio „Siaubo naktis“ – siaubingas performansų reginys bibliotekoje naktį dirbtuvių dalyvių sukurtų tekstų motyvais.

  Dalyvavimas nemokamas. Registracija e. paštu renginiai@kvb.lt, tel. 8 37 32 44 17

  Pageidautina, tačiau neprivaloma, kad dalyvautumėte visose dirbtuvėse. Pageidautina, tačiau neprivaloma, atsinešti mėgstamiausią rašiklį.

  Kūrybinio rašymo dirbtuvės vyks (K. Donelaičio g. 8, III a. renginių salė):

  Sausio 27 d. 18.00–20.00 REGISTRACIJA SUSTABDYTA

  Vasario 17 d. 18.00–20.00

  Kovo 17 d. 18.00–20.00

  Kūrybines dirbtuves veda Sandra Bernotaitė – rašytoja, publicistė, kūrybos mentorė, studijos „Laisvojo rašymo elementai“ (2016), trijų romanų autorė. „Akys chimeros“ (2021) – naujausias jos romanas. Tinklaraštis: http://grafomanija.lt

Norėdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti. Daugiau apie slapukus.