1950 m. įkurta Kauno apskrities viešoji biblioteka (toliau – KAVB) yra didžiausia viešoji biblioteka Lietuvoje, aptarnaujanti šalies ir užsienio piliečius.

Bibliotekų metodikos, bibliografijos ir informacijos centras

KAVB yra Kauno ir Marijampolės apskričių savivaldybių viešųjų ir mokyklų (išskyrus aukštųjų) bibliotekų metodikos, bibliografijos ir informacijos centras. KAVB tiria bibliotekų veiklą, rengia metodinius ir informacinius leidinius, dalijasi informacijos ištekliais, teikia profesinę pagalbą, organizuoja renginius ir įgyvendina bendrus projektus.

Populiarios paslaugos ir didžiulis dokumentų fondas

KAVB paslaugomis kasmet naudojasi apie 8 tūkst. registruotų vartotojų, kasdien apsilanko daugiau kaip 320 lankytojų. Populiariausia paslauga – leidinių skolinimas į namus. Bibliotekoje taip pat galima naudotis kompiuteriais ir internetu, vyksta renginiai, parodos, mokymai.

KAVB sukauptas 1,7 mln. dokumentų fondas; jį sudaro įvairios tematikos (socialinių ir humanitarinių mokslų; gamtos ir technikos mokslų; dailės, muzikos, grožinės literatūros; kaunistikos) leidiniai lietuvių ir pagrindinėmis užsienio kalbomis.

Atvira partnerystei biblioteka

KAVB nuolat puoselėja ryšius su partneriais, draugais bei rėmėjais. Kartu su įvairiomis verslo įmonėmis, akademinėmis institucijomis ir visuomeninėmis organizacijomis įgyvendinami bendri sumanymai ir projektai. Nemažai naujų bendradarbiavimo ryšių užmezgama, ieškant inovatyvių veiklos sprendimų ir plėtojant teikiamas paslaugas.


Norėdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti. Daugiau apie slapukus.